Docela brzy po Emkařském srazu jsme se v kruhu "realizačního týmu" srazu domluvili na malém výjezdu. Oblíbené tábořiště u říčky Šembery nás uvítalo už v pátek v podvečer.
Vojtík jako tradičně po cestě usnul.
Založili jsme tábor.

Narazili jsme a já se dal do přípravy večeře.

Vojtovi se líbil výčep . . .

Ráno po krátkém dešti.


Připravili jsme dřevo na večerní oheň.
Během dopoledne dobloudili do údolí bez telefonního signálu další. Nejdelší cestu měl za sebou Zdeněk. I když - někteří toho po cestách v okolí najezdili také dost a dost než trefili . . .

Po obědě bez kávičky jsme vystartovali na okružní jízdu po kraji.







No a poté, co m,ně hned u tábořiště zapomněli a já si dal pěšky celý ten stoupák, kde mě teprve nabrali, jsme jeli kompletní.













Zavítali jsme k mohyle u Lipan.





Dalším cílem naší cesty bylo muzeum traktorů a jiné zemědělské techniky v obci Chotouň. Doporučuji!!! Všechny exponáty byly v chodu, téměř se vším se dalo svézt, prostě "živé" muzeum.








Před broděním jsme se dokompletovali ještě o Vláďu s Ivou a jelo se!!!
Vláďa:

Milan - ten mě zlil jako první!

Petrova sprcha už pak tolik nevadila:

Zdeněk jel decentně:

No a abych náhodou nestihl uschnout, následovala další sprcha od Míry:

Luboš mě nechal trochu vydechnout:
Roman se s tím nemazal . . .

A Otta mě dorazil!

A po brodění se jelo na "základnu".

Během přípravy večeře a procházky jsme párkrát zmokli.






A následoval oheň, kytary, spánek, balení a odjezd.






Romane - děkujeme a Šembero - tak zase někdy . . .
Obsáhlejší reportáž z akce je zde. Pokud budete někdo mít zájem o větší data nebo papírové fotografie, dejte vědět.